Все про лінію Redness

Відчуття жару, почервоніння шкіри на будь-який подразник і видима судинна сіточка – прояви недосконалості судинного харчування шкіри, яке призводить не тільки до естетичних недоліків, а й сприяють зміні бар’єрних функцій, зниження імунітету і порушення мікробіома. Розвитку куперозу можна уникнути, застосовуючи спеціальні засоби, особливо на ранніх етапах клінічного прояву недуги.

Препарати лінії Redness мають багаторічну історію розвитку і включають в себе як випробувані десятиліттями вітаміни троксерутин, ніаціанамід, рослинні екстракти, які сприяють зміцненню судинної стінки та поліпшенню кровообігу, як, наприклад, кінський каштан, так і інноваційні агенти, що впливають на сам механізм відповіді гіперчутливої ​​шкіри на подразнення.

Екстракт байкальської шоломниці вже сотні років використовується в Східній медицині та вивчається в лікуванні екземи та атопічного дерматиту. Знижує вироблення гістаміну, зменшуючи чутливість шкіри, містить вагонін і байкалін – активні речовини, що пригнічують перекисне окислення ліпідів, зберігаючи клітинну мембрану сильною та здоровою.

Препарати лінії Redness містять екстракти спіруліни та зеленого чаю, забезпечуючи потужний антиоксидантний захист і можливість шкіри протистояти агресії зовнішнього середовища.

Пілінг для лікування куперозу і чутливої ​​шкіри – це ідеальна синергія кислот, рослинних екстрактів, вітамінів і амінокислот, які впливають на різні механізми формування синдрому чутливої ​​шкіри. рН3,5 і 8,6% – ї зміст азелаїнової і молочної кислоти є комфортним для шкіри будь-якого типу і дозволяє застосовувати препарат всесезонно.

Кремоподібна маска ніжної текстури містить лікувальні рослинні екстракти байкальської шоломниці, зеленого чаю і спіруліни, що пом’якшують агенти, такі як каламін і Д-пантенол, миттєво полегшують стан гіперчутливості, і унікальний комплекс Sepitonic – комбінацію мікроелементів, які сприяють запуску обміну речовин в дермі і поліпшенню лімфодренажних властивостей шкіри.

Концентрат для лікування куперозу містить високу концентрацію ніаціанаміду і троксерутину та екстракти байкальської шоломниці, кінського каштана і спіруліни. Надає потужний лікувальний вплив і може застосовуватися як для домашнього інтенсивного догляду, так і терапевтичного впливу в професійних протоколах, в тому числі і як активна сироватка в апаратних методиках.

Антикуперозний бальзам – легкий флюїд для всіх типів шкіри, дія якого спрямована на зміцнення судинної стінки, підвищення імунітету і поліпшення бар’єрних властивостей шкіри. Додатково містить вітамін Е та екстракти меліси та шавлії – джерела вітамінів і активних речовин заспокійливої ​​дії.

Поєднуючи в препаратах лінії Redness принципи здорового консерватизму і впровадження інноваційних компонентів, ми вийшли на новий рівень боротьби з проблемою гіперчутливості, впливаючи одночасно на всі патогенетичні ланки куперозу. Успішно поєднуючи профілактичну і лікувальну дію, препарати Redness застосовуються у широкого кола пацієнтів як в домашньому, так і професійному догляді.

Write a comment

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Вгору