Активна серія з ретинолом

Ретинол для шкіри – інтелектуальний стимулятор оновлення, що працює на рівні тих структур, де це необхідно. Ступенева терапія за допомогою ретинолу забезпечує поступову адаптацію шкіри до цього агенту і формує індивідуальний темп оновлення.
Саме тому ми розробили два бездоганних продукта для безперервного делікатного впливу

Оновлювальний крем з ретинолом містить м’яку форму ретинил пальмитата в концентрації 2% і 0,5% ретинолу, завдяки чому крем може застосовуватися всесезонно в вечірній час.
Масло обліпихи доповнює формулу каротином (рослинної формою вітаміну А), гіалуронова кислота забезпечує миттєве зволоження, а масло ши, жожоба і вітамін Е покращують бар’єрні властивості шкіри, перешкоджаючи ТЕВВ (трансепідермальній втрати вологи). Антиоксидантний потенціал крему посилюється шляхом введеного в формулу ферментованого Піхія Пасторіс ресвератрола, який виявляє більш високу активність у порівнянні зі звичайними формами.

Оновлювальна сироватка серум містить 0,5% ретинолу і більший в порівнянні з кремом концентрацію ретинил пальмитата 5%
Має виражену оновлювальну дію і застосовується в осінньо-зимовий період для інтенсивного впливу на шкіру будь-якого типу і підготовки до пілінгу. Формула серуму доповнена маслом авокадо та обліпихи, гіалуроновою кислотою і вітаміном Е для відновлення шкіри без дискомфорту.

Наявність двох препаратів з різною концентрацією ретинолу допомагає формувати індивідуальні схеми оновлення, а грамотно збалансовані формули крему і сироватки забезпечують оновлення на тлі правильної регенерації шкіри.

Write a comment

Shopping Cart
There are no products in the cart!
Continue Shopping
0
Вгору