• 31

  Авг

  круто , что развиваетесь ))

  Настя
 • 31

  Авг

  Я сразу заметила разницу в работе обновленных продуктов. С нетерпением жду новинок.

  Анжела
 • 31

  Авг

  Приятно удивлена) Так держать) Ждем новинок!

  Инна
 • 31

  Авг

  Досить вагомі зміни у складових продукції, цікаві новинки та завжди неперевершиниий сервіс- дякую Вам! Успіху та подальшого розвитку!

  Ярослава
 • 31

  Авг

  Я вражена вашими змінами. Випускаються на чотирьох заводах Ізраiлю, це вже зовсім інший рівень! Тепер зрозуміло, чому за останній рік, так покращалась якість препаратів. Дякую, що опублікували дану інформацію!

  Ирина
 • 31

  Авг

  Я працюю у косметології вже 15 років і поважаю бренд ренью, але здебільшого користувались іншим , який був дієвим на шкірі , я до нього звикла і мала високі знижки (назву вказувати не буду). Згодом, мій чоловік міняв роботу і влаштувався на склад до моєї “улюбленої” фірми на той час. Так от, дівчата й хлопці, сировина була розлита у відрах і каністрах, ні про які стандарти та інше мова не йшла, працівники складу власноруч розливали по пляшкам всякі тоніки і лосьйони. Брудними руками. Без стерилізації. Бардак і пилюка. Моєму обуренню не було меж. До чого я це все? Я одразу викинула все що мала і перейшла на ренью, тисячу раз перевіривши їх документи, сертифікати, склад та інші нудні, на перший погляд, папірці. Не будьте байдужими, якість та безпечність – це не просто слова, це найважливіше у роботі косметолога , адже ви працюєте зі шкірою обличчя і можете неабияк нашкодити їй. Дякувати Богу, мене лихо оминуло і мої пацієнти завжди задоволені . Але я вважаю, що кожен поважаючий себе спеціаліст зобов’язаний перевіряти усі документи продуктів, якими користується, це також формує ціну ваших послуг. Дякую ренью, ви просто супер, навіки ваша Лілія К.

  Лілія

Написать комментарий

Корзина
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0
Вверх